XI Turniej Karciany w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 września 2022

W czwartek 08 września br.mieszkańcy Naszego Domu uczestniczyli w XI Turnieju Karcianym zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie i Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” działające przy Domu. Turniej Karciany rozpoczął się od oficjalnego otwarcia przez Starostę Sierpeckiego p. Andrzeja Cieśnika i Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie  p. Marię Grażynę Topolewską. 

Następnie rozpoczęły się rozgrywki w grę karcianą zwaną popularnie tysiącem. Zadaniem zawodników było zdobycie tysiąca punktów, a następnie przejście do dalszej rozgrywki i zdobycie wymarzonego, pierwszego miejsca. Rozgrywki trwały bardzo długo, a rywalizacja była zacięta. Wszyscy uczestnicy spotkania o godzinie 15.00 udali się na grilla, po czym rozpoczął się finał. Dla uczestników imprezy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. grill, konkurs kulinarny, w którym zdobyliśmy wyróżnienie, warsztaty plastyczne, słodką niespodziankę oraz zabawę taneczną. 

Dyrektor Domu w Szczutowie podziękowała wszystkim za cudowne spotkanie. Wszystkie zaproszone placówki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Podziękowanie za udział w XI Spotkaniu Integracyjnym - Turniej Karciany.

  Podziękowanie za udział w XI Spotkaniu Integracyjnym - Turniej Karciany.

 • Powiększ zdjęcie Fotoramka XI Szczutowskiego Spotkania Integracyjnego.

  Fotoramka XI Szczutowskiego Spotkania Integracyjnego.

 • Powiększ zdjęcie Mieszkańcy w trakcie turnieju karcianego.

  Mieszkańcy w trakcie turnieju karcianego.